Neden avea executive?

Deneyimli uzman kadrosu ile

İnsan kaynakları ihtiyacınıza bilimsel metotlarla cevap verebilmek için etik ve standartları yüksek yönetici seçme ve yerleştirme hizmetinden yararlanmanızı amaçlıyor. Kullandığı yöntemler geleneksel ya da çağdaş yöntemler olabilir ama; mutlaka karşılaştırmalı değerlendirme ölçütü göz önünde bulundurulur ve araştırma temelli ve ölçülebilirlik değerlerine bağlı kalınır.

Sahip olduğu uluslararası bağlantılar,

Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda kullanılıyor. Uluslararası alanda çok uluslu şirketlerde ve devlet kuruluşlarında başarıları kanıtlanmış yurt dışı çözüm ortaklarımızla birlikte sizlere hizmet veriyoruz. Türkiye ile beraber yurtdışında da faaliyet göstermekte, yakın coğrafyada faaliyet gösteren Türk firmalarına da seçme, yerleştirme ve yönetim danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

360 derece yetkinlik ölçebilen testler

Müşterinin talebi doğrultusunda 360 derece yetkinlik ölçebilen testler olan Garuda profili veya Odak profili ile seçme ve yerleştirme prosedürünü destekliyor. Sanal ortamda düzenlenen bu test sonuçları müşterimizin isteği doğrultusunda yazılı ve/veya internet aracılığıyla rapor halinde sunuyoruz.

Aday araştırması geniş bir çerçeve

Tüm araştırmalarını büyük bir titizlik ve gizlilik içinde sürdürür ve bu konuda tam bir güven söz konusudur.

avea executive için aday araştırması geniş bir çerçeve içinde yapılır ve tüm referanslar değerlendirilir.